Klaipėda film office • „TEOREMOS TEATRAS“ PRADEDA ĮGYVENDINTI KINO INDUSTRIJOS VYSTYMUI SKIRTĄ PROJEKTĄ
VšĮ „Teorema teatras“, vykdantis kino filmų, vaizdo filmų ir televizijos programų gamybą ir veiklą, pradeda įgyvendinti kino industrijos vystymui skirtą projektą. Projekto metu bus vykdomos šios veiklos: kultūros produktų sukūrimas, KKI kultūros ir kūrybinių produktų ir paslaugų ar veiklos procesų transformavimas į naujas skaitmenines ar žiedinę ekonomiką skatinančias formas.
klaipeda, klaipėda, kaipeda film office, klaipėdos kino biuras, projektas, kino industrija, kino pramonės vystymas, kino industrijos vystymas, finansuojamas projektas, projekto įgyvendinimas
604
post-template-default,single,single-post,postid-604,single-format-standard,bridge-core-1.0.6,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode-theme-ver-18.5,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

„TEOREMOS TEATRAS“ PRADEDA ĮGYVENDINTI KINO INDUSTRIJOS VYSTYMUI SKIRTĄ PROJEKTĄ

Mums aktualu kuo gyvena mūsų partneriai, tad norime pasidžiaugti, kad VšĮ „Teoramos teatrui“ buvo suteiktas finansavimas naujam ir pažangiam projektui.

VšĮ „Teorema teatras“, vykdantis kino filmų, vaizdo filmų ir televizijos programų gamybą ir veiklą, pradeda įgyvendinti kino industrijos vystymui skirtą projektą. Projekto metu bus vykdomos šios veiklos: kultūros produktų sukūrimas, KKI kultūros ir kūrybinių produktų ir paslaugų ar veiklos procesų transformavimas į naujas skaitmenines ar žiedinę ekonomiką skatinančias formas. Projektas atitinka Kultūros ir kūrybinių industrijų politikos plėtros krypčių nuostatas: projektas prisideda prie trečiosios krypties – Kultūros ir kūrybinių industrijų sektoriaus ekonominės vertės ir sektoriaus eksporto apimčių augimo skatinimo, sudarydamas tinkamas prielaidas plėtoti kūrybinį potencialą, bei sudaro prielaidas itin reikšmingam įmonės KKI paslaugų pardavimo pajamų padidėjimui. Projektu prisidedama prie uždavinio didinti KKI produktų ir paslaugų pridėtinę vertę bei konkurencingumą, nes visos projekto investicijos yra tiesiogiai nukreiptos į konkurencinių pranašumų įgijimą rinkoje ir projekto metu kuriami KKI produktai yra orientuoti į skaitmeninės ir žiedinės ekonomikos principus.

Projekto įgyvendinimo pabaiga numatyta – 2023 03 31.

Projektas „Kino industrijos vystymas“ finansuojamas ES fondų investicijos lėšomis.

Daugiau apie VšĮ „Teoremos teatras“ įgyvendintas veiklas bei kurtus media produktus galima rasti teorema.lt