FINANSAVIMAS KINUI • Klaipėda Film
Kaip žinia, kinas yra mecenuojama arba dalinai finansuojama meno rūšis tikintis optimaliai geriausio kūrybinio rezultato ir produkto. Kino kūryba, kaip ir bet kuri sritis, apima tokius procesus kaip projektų valdymas, finansai ir biudžeto paskirstymas.
film klaipėda, klaipėda, fim, kino biuras, klaipėdos kino biuras
496
post-template-default,single,single-post,postid-496,single-format-standard,bridge-core-1.0.6,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,qode-theme-ver-18.5,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

FINANSAVIMAS KINUI

Kaip žinia, kinas yra mecenuojama arba dalinai finansuojama meno rūšis tikintis optimaliai geriausio kūrybinio rezultato ir produkto. Kino kūryba, kaip ir bet kuri sritis, apima tokius procesus kaip projektų valdymas, finansai ir biudžeto paskirstymas. Tai fundamentalūs bet kurio projekto pamatai, kurių dėka visa kūrybinė komanda gali siekti savo užsibrėžtų tikslų.

Šiais 2022 metais, Lietuvos kultūros taryba jau yra paskelbusi šaukimus organizacijoms, kūrėjams ir asociacijoms teikti paraiškas įvairiausioms sritims iki rugsėjo 9d. Skatiname peržvelgus pretenduoti gaunant tinkamą finansavimą, o jei jūsų projekto dalis numatyta Klaipėdos regione, projekto įgyvendinimui siūlome rinktis Klaipėdos kino biurą kaip vieną savo partnerių.

Visus projektų konkursus galite rasti oficialiame LTKT internetiniame puslapyje ltkt.lt/finansavimas/konkursai